niedziela, 20 grudnia 2015

NATALE 2015

Drodzy Czytelnicy!
Zapewne najbliższe dni nie będą sprzyjały pisaniu, więc już dzisiaj chciałam złożyć Wam życzenia.

Aby niewinność Dzieciątka Jezus rozkruszyła nawet najtwardsze serca, byśmy łagodniej spojrzeli na siebie i radośnie patrzyli w przyszłość. 


8 komentarzy:

 1. Piekne zyczenia.
  Dziekuje i odwzajemniam
  A

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne życzenia i piękna oprawa tych życzeń. Małgosiu dla Ciebie również dużo spokoju i radości na te Święta. Jeżeli mogę prosić przekaż również życzenia Krzysztofowi. Uśmiechy ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Radosnych Swiat Bozego Narodzenia, zdrowia i spełnienia marzen w Nowym Roku 2016 zyczy Malgosia z Wroclawia.

  OdpowiedzUsuń
 4. O widzę że nie jestem jedyną Małgosią z Wrocławia:)Ja też chętnie odpowiadam na piękne życzenia, rzadko się odzywam ale często zaglądam,jeszcze raz dziękuję za możliwość podglądania Pani podróży po Toskanii, często bocznymi drogami. Dzięki nim poznałam miejsca, do których sama pewnie nigdy nie dotrę, zawsze brakuje czasu żeby zwiedzić wszystko to co sobie zaplanuję. Wszystkiego dobrego na Święta. Małgosia z Wrocławia a właściwie spod Wrocławia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne życzenia! Oby się spełniły. Tak nam potrzeba łagodności i radości w codziennym życiu! Małgosiu, Tobie i Twoim bliskim radosnego świętowania narodzin Bożego Syna! A także dużo zdrowia, niekończących się pomysłów na przybliżanie nam Toskanii ( trochę to egoistyczne, ale nie miej za złe)i spełnienia marzeń. Wesołych Świąt!
  Pozdrawiam serdecznie
  Ewa z Legnicy

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne życzenia, wyjątkowe prezenty dziękuję. I życzę spełnienia życzeń i Tobie i sobie :) i zdrowia dla najbliższych, ważnych dla nas.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego dobrego w te Święta, cudownego czasu z najbliższymi nawet w tą upalną pogodę bo pewnie i u Was upały :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję wszystkim za życzenia, te na blogu, w mailach i na karteczkach. Cudownie otrzymać taką dawkę ciepła :)

  OdpowiedzUsuń