niedziela, 13 marca 2011

DESZCZOWE ROZCZAROWANIA

Od kilku tygodni usiłuję  wybrać się na niedzielną wycieczkę. Kiedy wszystkie "domowe" okoliczności jej sprzyjają, wtedy pada deszcz. Jedyna piękna, słoneczna niedziela była, gdy spędzałam miłe chwile u Joanny w Szwecji! U niej zresztą też była piękna, słoneczna niedziela.
Nie będzie więc żadnego nowego wpisu, bo przygotowuję pewien długi wpis. Pojawi się on dopiero, gdy dotrę w nieodwiedzone jeszcze przeze mnie miejsce we Florencji, a wymaga to idealnej pogody i ukończenia lektury pewnej książki. Dni powszednie z kolei intensywnie spędzam nad nowym projektem. Pracy dużo, ale jest ciekawa. Tak więc nie mam absolutnie nic do napisania.
Pozdrawiam serdecznie w strugach deszczu, prosząc o cierpliwość. Co by trochę osłodzić rozłąkę z Wami, załączam zdjęcia kamelii, która zapowiada oczekiwaną przez nas wszystkich wiosnę. Wprost przepadam za jej pełnymi kwiatami, formą bliższymi upalnemu latu a nie przedwiośniu.

11 komentarzy:

 1. CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ! Kamelie piękne...

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Małgosiu, niech się Pani nie martwi! Na pewno w końcu w niedzielę wyjrzy słoneczko! Pozdrawiam ze słonecznych polskich gór.
  Ale kamelii takich nie mamy!!!
  Cieszynianka

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię do Pani zaglądać - codzienne i czekam cierpliwie z niecierpliwością - na nowy wpis . To piękno przekazane ,daje wiele radości ... Prace prześliczne ,świece - słonecznik i toskańskie motywy ...Pozdrawiam ze słonecznego Lublina , Sandra

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla Florencji jeszcze nie odkrytej, warto poczekać. Bukiety urocze!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jestem kontenta :)przepiękny kolor mają te kamelie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kamelie i piwonie to moje najukochansze kwiaty.One sa takie rokokowe, prawda?
  Buziaki
  Joanna z kaffe/latte

  OdpowiedzUsuń
 7. Długi wpis się szykuje .....już czekam z niecierpliwością.
  Piękne kwiaty, cieszą oko.
  Pozdrawiam Iwona

  OdpowiedzUsuń
 8. Ha! Nie chcę się chwalić, ale u nas wczoraj było chyba z 20 stopni. I pogoda olśniewająca. Dziś co prawda już jest gorzej i taka tendencja się utrzyma w najbliższym czasie (to tak na pocieszenie :)) ).

  Kamelie przepiękne!
  Kinga z Krakowa

  OdpowiedzUsuń
 9. No to życzę jak najszybciej sprzyjającej pogody aby mogła nam Pani opisać kolejne urocze zakątki(liczę też na cudne ,jak zawsze,zdjęcia).A kwiatków jak na razie zazdrościmy...Pozdrawiam gorąco i ściskam,Agnieszka B.-Rz.

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne kwiaty!:))

  Małgosiu, wybacz,że nie zaglądam teraz tak regularnie jak kiedyś, mam teraz więcej obowiązków,ale zaglądac będę zawsze, choć czasem nieco spóźniona.

  Pozdrowienia serdeczne!

  OdpowiedzUsuń