wtorek, 18 stycznia 2011

NA NIETYPOWYM PORTALU

Nigdy bym nie skojarzyła tego portalu ze sobą, gdyby nie autorka serii "Tam mieszkam". Dzięki takiemu, a nie innemu, charakterowi strony wywiad dodaje nowe spojrzenie na Toskanię, które być może zainteresuje i Was, Drodzy Czytelnicy.
Zapraszam więc na portal Bankier.pl i następny wywiad z Małgorzatą Matyjaszczyk :)
Oczywiste jest chyba, że współpraca z Panią Malwiną Wrotniak sprawiła mi przyjemność obcowania z kompetentną osobą, a różnie to z dziennikarzami bywa. Podczas polskiego etapu życia, i tego toskańskiego, miałam już bardzo różne doświadczenia z mediami, czasami aż trudno zaufać i zdecydować się na następny kontakt. 

12 komentarzy:

 1. No, no!!!!
  Wróże Malgosiu, ze zaprosza Cie niedlugo do DDTVN ;)))
  Hihihihi ;)))

  OdpowiedzUsuń
 2. I tu by się Twoja przepowiednia nie sprawdziła Justynko. Bo DDTVN miało do mnie przyjechać niemal rok temu, wszystko było uszykowane, po czym bardzo brzydko się wobec mnie zachowali. Nie wiem, czym by mnie musieli przekonać do spotkania. Ja jestem bardzo negatywnie do nich nastawiona.
  Ale tylko dzięki tamtemu kontaktowi wiem, jaki to skrót zastosowałaś, bo nie znałam tego programu.

  OdpowiedzUsuń
 3. A to feeeee, nieladnie.... Ale moze jeszcze skruszeja ;)))
  A tak w ogole, kontunuujac poprzedni temat...to kurczaki, fajnie byloby gdybys wybrala sie na obiad do Orvieto.... Jejciu, ale ciekawa jestem co by p. Marlena przygotowala ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wywiad taki spokojny, poważny.
  Myślę, że dobrze robisz rozmawiając z rozsądnymi dziennikarzami bo to jest czasem udowadnianie, że jesteś normalną, myślącą, mądrą kobietą. Świadomą wyboru, urzeczoną sztuką, szczególnie sakralną ale przecież nie tylko. Która w wolnych chwilach przybliża stęsknionym Włochy, Toskanię, Florencję. To co przy tym robisz to "dobroczynność" Pewnie już na zawsze wsiąkniesz w te klimaty. I dobrze, załóż firmę, twórz, pokazuj i trwaj z blogiem!!

  OdpowiedzUsuń
 5. ha, jakże idealne dopełnienie do artykułu który dziś czytałam (o kupowaniu domów w Toskanii na czas emerytury:)) Dziękujemy pięknie za przybliżenie realiów Toskanii także od tej bardziej codziennej strony! A DDTvn niech sobie szuka sensacji gdzie indziej! Popieram całym sercem Pani nastawienie do tego typu mediów i dziennikarzy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie zgadzaj sie na konkaty z tym programem, to nie jest program dla kobiet ktore wiedza co jest dobre a co zle. Ta komercyjna TV jest bez sensu. Lepiej dzialac lokalnie.
  Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo interesująca rozmowa :) i jaka przydatna , przynajmniej rzeczowo sobie pomarzę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak fajnie! :)
  Gratuluję wywiadu ,a teraz idę go poczytać:)
  Pozdrowienia:*

  OdpowiedzUsuń
 9. Wywiad bardzo fajny, zupełnie inny od standardowych "jak się Pani podoba Toskania?" :)
  I chyba po raz pierwszy widzę parafię z tej perspektywny, zazwyczaj tylko drzwi widziałam ;)

  DDTVN taki numer wycięli?
  No to niech sie .. ugryzą!

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdzieś, kiedyś w Polsce widziałam taki napis " telewizji TVN wstęp wzbroniony", coś w tym jest :)
  Małgosiu, rób swoje, podpisuję się pod wypowiedzią Mażeny. A wracając do spotkania z p. Marleną - musiało być magiczne i ten wieczór w Orvieto, zdjęcia katedry - miodzio! Front jest bardzo podobny do sieneńskiej, nie wiem już, która piękniejsza...Duomo w Sienie powaliło mnie na kolana ( zwłaszcza wnętrze), niedługo porównam osobiście :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Eugenia

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja sobie rozróżniłam te dwie katedry, Orvieto przyznałam głównie cechy malarskie, a sieneńskiej rzeźbiarskie :) Choć wiadomo, że i w tej i w tej są użyte obydwa środki i barwa i rzeźba.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie ma czego pani żałować ,że TVN zawaliło. "Dziennikarze" tej stacji lubują się w robieniu z normalnych ludzi idiotów no i szukają sensacji gdzie się da. Wywiad w" Bankierze" jak najbardziej rzeczowy. Bardzo cenię to , gdy ktoś potrafi publicznie przyznać , że czegoś nie wie, coś go najnormalniej w świecie nie interesuję albo ,że w jakiejś dziedzinie po prostu nie jest kompetentny. To obraz prawdziwego człowieka. Duże brawa dla Pani Małgosiu.Maszka

  OdpowiedzUsuń