środa, 21 stycznia 2009

UPIĆ SIĘ CZY NIE? WINA TU NIE BRAKUJE :)

No pośladki bolą od tego upadku.  10 miejsce jest oczywiście tym, które wystarczy, ale klasyfikacja kończy się jutro o 12, przewiduję wiec duże siniaki :) A może jeszcze kogoś uda Wam się namówić? Za wszystkie dotąd oddane głosy bardzo, ale to bardzo, dziękuję :) 

Ale czy ja w ogóle chcę wygrać z tymi, co tak się borykają z życiem? Mnie i tak tyle cudów spotkało. Więc ta wymarzona 10-tka może dla innych?

14 komentarzy:

 1. upić się nie zawadzi :)))
  a jak wytrzeźwiejesz zobaczysz że jesteś w dalszym etapie , wszystko zrobimy żeby tak było
  ________________
  też sie dziś poobijałam właśnie te same części ciała mnie bolą, jak długa wyłożyłam się na ,śliskim nagrobku mojej najkochańszej babci Stasi :))) ale żyję !

  / a w pierwszym same błędy były, jednak też na głowe mi padło a wina nie piłam/

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie oddałam z córką głos. Trzymamy kciuki. Blog jest super!

  OdpowiedzUsuń
 3. wczoraj właśnie rozmawiałyśmy z przyjaciółką (która też bierze udział w konkursie), że powinna być odzdielna kategoria dla takich blogów. nic im nie ujmując. ja zagłosowałąm i jesteś moją faworytką, mam nadzieję, że się uda! mocno tzrymam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziecię moje obiecało udostępnić mi swoja komórkę;).Szkoda ze tylko jeden głos można oddać....

  OdpowiedzUsuń
 5. dudi (z drugiej strony)21 stycznia 2009 20:52

  rzeczywiście - w czołówce same problemy - powinni zrobić kategorię dla chorych różnorakich... za pozytywne myślenie i szczęśliwe życie DUŻY SMS :))) (a że dzieci u mnie dostatek to jeszcze kilka pomniejszych :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Pani Małgosiu,miła,kochana-nawet jak Pani blog nie wygra w tym konkursie,to ja ,a na pewno nie jestem odosobniona w tym co twierdzę,osobiście uważam ,że Pani blog jest najlepszy(a kilkanaście ich przeczytałam).Też uważam,że powinny być wprowadzone jakaś klasyfikacja, a nie wszystkich wrzucać do jednego worka.Tym nie mniej trzymam kciuki, pozdrawiam-Elżbieta

  OdpowiedzUsuń
 7. no to do jutra:)
  pic i tak warto,pisac bloga tez warto............chocby dla nas:)

  cmok:))))

  OdpowiedzUsuń
 8. Pani Małgosiu konkurs konkursem, za miesiąc moze dwa nikt o nim nie będzie pamiętał a Pani lista czytelników się napewno wydłużyła. Więc nie ważne czy wejdzie Pani do finału czy nie już Pani odniosła bardzo duży sukces. Poza tym inspiruje Pani ludzi do tego by spełniali swoje marzenia. Tak jak mnie. Pozdrawiam i trzymam kciuki. Zobaczymy czy ludzie wolą czytać o nieszczęsciach czy o radosnej stronie życia.

  OdpowiedzUsuń
 9. może wina nie brakuje ale nas tam nie ma!zjazd czytelników zorganizujemy i się napijemy hihi!

  OdpowiedzUsuń
 10. Gosiu bez względu na miejsce, które zajmie Twój blog, wiedz , że dla mnie jest on i tak jedynym, którego czytuję:):)i tak pozostanie:):)

  OdpowiedzUsuń
 11. a pomysł ,na taki zjazd czytelników tez mi dziś przez myśl przeszedł
  ----
  a czytelników coraz więcej :))

  pozdrowienia dla chętnych a zwłaszcza dla jednej marianki:)no i gospodyni zamieszania :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Taaak...zjazd czytelników koniecznie!
  To też mój pierwszy i jedyny i już od roku i codzienny i naj,naj... a że dziewiąty,dziesiąty, to co - niebanalność nie przyciąga tłumów...

  OdpowiedzUsuń
 13. Gosiu, ja dzieki temu konkursowi odkryłam Twoj blog i teraz masz we mnie czytelniczkę:))
  Pozdrawiam ciepło.
  Majana

  OdpowiedzUsuń
 14. Sława jest przereklamowana. Lepiej mieć kilku, ale za to sprawdzonych przyjaciół. Idę szukać zaprzyjaźnionych komórek;). Pozdrawiam Kasia

  OdpowiedzUsuń