piątek, 27 marca 2015

ANIELSKI ALFABET

Długo czekałam z pokazaniem tych prac. Najpierw miały pójść na wystawę, z której zrezygnowałam. Potem jakoś nie mogłam złapać słońca, by porobić zdjęcia, albo po prostu zapominałam o aparacie.
Zaczynają się ścisłe przygotowania do Wielkanocy, nie wiem, na ile dam radę się odezwać, ale niech anioły nad nami czuwają :)
Akryl na dachówce. 
c.d.n.

13 komentarzy:

 1. Piękne te prace. W ten przedświąteczny czas anioły są jak najbardziej na miejscu :-). Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniołom to pewnie nigdy roboty nie brakuje, ale faktycznie lepiej niech nas dobrze prowadzą ku tajemnicy Wielkanocy :)

   Usuń
 2. Pani blog przywraca nadzieję , że są na świecie wspaniali , mądrzy , dobrzy ludzie. Że jest dostrzeżone i doceniane piękno w rzeczach także maleńkich.
  Wesołych Świąt !
  Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przemiły komplement, od razu jakoś tak wokół radośniej, chociaż smutno i tak nie jest :) Dziękuję :) Wzajemnie - Dobrych Świąt Wielkanocy!

   Usuń
 3. Małgosiu! W dzisiejszym świecie aniołów potrzeba jak najwięcej! Twórz je - jak zawsze - z pasją, piękne, czułe, opiekuńcze i wspaniałe! Twórz je, bo bez nich świat jest jak rozpędzona ku przepaści kula. Wybacz ten górnolotny ton, ale właśnie teraz tak czuję. Pozdrawiam serdecznie i przed-świątecznie.
  Ewa z Legnicy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, czasami najlepiej by było, gdyby opiekowały się nami całe stada aniołów, bo tyle potrzeb! Pozdrawiam ciepło.

   Usuń
 4. Małgosiu, jak zwykle zachwycasz, pomysłowością i artystycznym wykonaniem swych niekonwencjonalnych dzieł. Trudno wyrazić słowami, co się czuje, oglądając piękno, jakie tworzysz. Zaskakuj jak najczęściej.
  Pozdrawiam
  Grażyna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję, cieszę się, że moje prace przysparzają takich odczuć :)

   Usuń
 5. Malgoska,Malgoska jestes Anielska
  Czarodziejka!!!!!!
  pozdrawiam Wielkanocnie..... juz tuz tuz
  irena z Poznania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oh! Zarumieniłam się :) Dziękuję :) I pozdrawiam przedświątecznie.

   Usuń
 6. Niesamowita - aniołów nigdy za wiele. Oj żałuje tej wystawy bardzo, więcej w liście. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń