czwartek, 3 marca 2011

SZWEDZKA MADONNA

Nazwę ukułam ze względu na kraj przeznaczenia, bo jakoś o uszy nie obił mi się żaden słynny wizerunek Matki Bożej z tego kraju. Jest to fragment wzięty z większego obrazu i wkomponowany w średniowieczny ornament. Farby akrylowe i folia pozłotnicza wraz z bitumem w płynie, na mojej ulubionej dachówce. Sfotografowanie pracy jest bardzo trudne ze względu na wypukłość podkładu, zawsze któraś jego część ulega przekłamaniom perspektywicznym. Wysokość dachówki - 40 cm.
Ukazanie się tego wpisu zaplanowałam automatycznie, żebyście mogli zobaczyć malunek już po wręczeniu właścicielce. Ja w tym czasie jestem w Szwecji :)

14 komentarzy:

 1. Mam nadzieje,a nawet jestem całym sercem przekonana,ze Obdarowana przeszczesliwa ! Co za misterna praca,bardzo mi się podoba. Sciskam i czekamy na relację ze Szwecji.

  OdpowiedzUsuń
 2. PIĘKNE !!!!!!!! PIĘKNA!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna praca:).A ja czekam z niecierpliwością na relacje ze Szwecji bo czasami też tam bywam.
  Miłego pobytu życzę:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudna Małgosiu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Madonna urocza!
  No i jak - zimno jak nie wiem co?
  Pozdrów serdecznie Joannę.
  I Ty się ciepło trzymaj.
  Kinga z Krakowa

  OdpowiedzUsuń
 6. Pani Małgosiu
  Ta ikona jest piękna!!!!!!!!
  Pozdrawiam Aldona

  OdpowiedzUsuń
 7. Na mojej scianie wisi ;)
  / P

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak zwykle cudnie, jestem pod wrażeniem !

  OdpowiedzUsuń
 9. Sfotografowanie trudne a namalowanie to taki drobiazg zapewne.Tylko ,że sfotografować bardziejlub mniej udolnie każdy może a namalowac .... wątpię.Maszka

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękna!!
  Pozdrawiam -zachwycona Gdynianka

  OdpowiedzUsuń
 11. ja jestem jakby to ujac niezrzeszony (czyli niechrzczony)i raczej param sie projektowaniem domow we wspolczesnym designie ale robota nad ta madonna nader zmudna i piekna...sam moglbym miec cos takiego...pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń