wtorek, 18 maja 2010

A TERAZ PLAKACIK

WSTĘP WOLNY!

9 komentarzy:

 1. Taką drogą i z takim widokiem można iść. Co za zakrętem. Zawsze musi być jakiś i to pod górkę. Niebo niebieskie, upał /może być/, zieleń przepyszna...Toskania. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Plakat jest bardzo ładny, a spotkania jeszcze łądniejsze. Szkoda,ze nie mieszkam w pobliżu któregoś , bo bym się zjawiła.

  Pozdrówki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jestem w połowie książki;)
  No, niestety, nie przybędę. Sprawy osobiste najwyżej wagi zajmują mnie obecnie w stopniu najwyższym, ale życzę udanych spotkań w mojej Warszawie;) Jak dotąd byłam na dwóch spotkaniach autorskich i oba były baaardzo udane, a więc nie spodziewam się, aby Twoje takie nie było!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mażeno,empik pierwsze piętro. Czy już się zaopatrzyłaś w słonecznikowy znak? Bo rozumiem, że będziesz? Ja mam pocztówkę z połową słonecznika.
  Spotkanie na pewno się uda a my zdobędziemy autografy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne zdjecie na plakacie!!!
  Zycze CI Malgosiu sukcesu na spotkaniach autorskich!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. ja też trzymam kciuki !

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda, że we wschodniej Polsce brak spotkań! Poczekam na trzecią książkę, może się uda...
  :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniałych spotkań życzę!! Książkę już przeczytałam (zbyt szybko,niestety...)a teraz spokojnie i ze smakiem będę do niej wracać ,zwłaszcza do zdjęć cudnej urody...
  Pozdrawiam
  Gdynianka

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziś nabyłam słonecznik - wprawdzie sztuczny, miło mi będzie Cię poznać. Pozdrawiam wszystkich, relację ze spotkania złożymy.

  OdpowiedzUsuń