sobota, 11 kwietnia 2009

BUONA PASQUA

Bardzo pokornie proszę o wybaczenie wszystkich, do których nie zdołałam odezwać się osobiście, ale Święta, w dodatku na plebanii i w dodatku z ukochanymi gośćmi wysysają czas :)

Dziękuję więc tutaj za pamięć.9 komentarzy:

 1. W ciszy o świcie jutrzejszego poranka mamy szanse przeżyć coś niezwykłego , na nowo zadziwić się i rozradować .
  Możemy spotkać Jezusa Zmartwychwstałego który odkupił nasze grzechy , który może napełnić nas niezwykłymi darami , wiarą , nadzieją , miłością ....
  Małgosiu życzę Tobie i Twoim bliskim Najwspanialszego Spotkania z Mistrzem Rzeczy Niemożliwych .
  RADOSNEGO ALLELUJA !!!
  ---
  Wspaniałych Pełnych Radości Świąt życzę wszystkim którzy tutaj tak jak ja radują serca i oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana!
  Życzenia wysłałam pocztą ale nie wiem kiedy dojdą więc preludyjnie składam na Twoje ręce życzenia Prawdziwej Radości ze Zmartwychwstania naszego Pana.Wieloma dobrami nas wszystkich Pan obdarzył więc cieszmy sie i weselmy wykrzykując na polskich i toskańskich zielonych łąkach Alleluja!
  Uściski dla Krzysia i Rodzinki!
  Kyelonki

  OdpowiedzUsuń
 3. Małgosiu droga i Tobie życzę wspaniałych Swiąt Wielkanocnych!:))
  Wesołego Alleluja!:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Małgosiu życzę Tobie wspaniałych świąt w gronie rodzinki, niech Zmartwychwastały Jezus obdarzy Was wszelkimi łaskami i darami.
  Bogusia z rodzinką

  OdpowiedzUsuń
 5. Obejrzałam filmik z Toskanii. Dziękuję Ci za niego. Miałam w tym roku zrobić sobie w maju wycieczkę marzeń i życia właśnie do Toskanii. Nie udało się. I już mi się nie uda nigdy. Zatem choć powędruję za Tobą, dzięki Twojemu blogowi.
  Życzę Ci życia w zachwycie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kinga z Krakowa
  Do mojej poprzedniczki anonimowej: nigdy nie mów nigdy.
  Wiem, co mówię, bo sama jeszcze parę lat temu to powtarzałam. Od tego czasu wiele się zmieniło. Dwa lata temu w maju pierwszy raz pojechałam do Włoch - a od tamtej wyprawy byłam jeszcze raz w Wenecji, w Rzymie, a ostatnio w Mediolanie. A w sierpniu będę w Toskanii przez tydzień. Trzy lata temu mówiłam tak jak Ty. A dziś uczę się włoskiego z myślą, że podczas kolejnych podróży mi się to przyda. Tobie szczególnie życzę z okazji Świąt, by Twoje wycieczki nie były tylko wirtualne. Spełni się, zobaczysz.

  OdpowiedzUsuń
 7. Z całego serca przyłączam się do życzeń Kingi z mojego ulubionego Krakowa , życie jest nieprzewidywalne , najlepiej wie o tym nasza Małgosia , wszystko może się zdarzyć !!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Małgosiu, życzę Wam Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego pełnych radości w sercu napełnionym dźwięcznym Alleluja.
  Buona Pasqua!

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny blog, dopiero zaczęłam czytać a już się cieszę na dalszą lekturę :-)))

  OdpowiedzUsuń