niedziela, 26 kwietnia 2009

ZBIORCZE "BENVENUTI"

Tak to się jakoś potoczyło, że czytelników przybywa a ja już dawno zaprzestałam witania każdego indywidualnie. Dlatego teraz witam serdecznie wszystkich nowych, nowszych i najnowszych :) Także przyszłych, przyszlejszych i najprzyszlejszych. Bardzo mi miło czytać Wasze wypowiedzi i serdecznie współczuję przebijania się przez tyle tekstu. Wiele razy już o tym wspominałam - komentarze, maile, zwykłe listy (coś cudownego!) mobilizują mnie bardzo do w miarę systematycznych zapisków. Czasami już bym chciała zwolnić, poświęcić godziny spędzone na redagowaniu bloga na inne zajęcia, ale .. jesteście, więc piszę :)
Pozdrawiam słonecznie Wszystkich Czytelników Bez Wyjątku.

7 komentarzy:

 1. Dopiero wczoraj trafiłam do Ciebie, zatem czuję się przywitana.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również słonecznie pozdrawiam:).A tak nawiasem,jak się mają "pijane fiolki",bo jestem ciekawa czy nalewka wyszła:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za przywitanie i również witam :-) Właśnie siedzę, szukam, liczę itd. Zobaczymy... O, muszę przeanalizować Twojego bloga dokładniej (obecnie z braku czasu tylko na bieżąco czytam) skoro o nalewkach było :-) Zbieram nowości, a i swoimi przepisami(mojej mamy) się podzielę :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Twoje teksty i zdjęcia i moge czytac je godzinami :))
  Pozdrówki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. MzS
  Jakże sie czuje dogłębnie przywitana :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. a ja pijana moją Florencją mimo, że na co dzień wygłaszam maksymę: "Cudze chwalicie "...tęsknię do dziko do miasta nad Arno. Ani razu nie udało mi się wejść do gotyckiego kościołka mini - mogłabyś kiedy w środku zrobić zdjęcia?

  OdpowiedzUsuń