poniedziałek, 1 listopada 2010

WIRTUALNA ROZMOWA

Od nie wiem kiedy, jestem w  kontakcie z Emilią Sobieraj działającą w portalu Za^^działa. Swego czasu zostałam poproszona o wirtualną rozmowę, której efekty możecie przeczytać tutaj. Taka Matyjaszczyk, jeszcze ciutkę z innej strony.

5 komentarzy:

 1. G r a t u l a c j e ! ! !

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy wywiad. Jesli chodzi o mlodych ludzi, to chyba naprawde musza byc teraz mniej naiwni, bardziej nastawieni zadaniowo, co sila rzeczy, powoduje frustracje i strach.
  We Wloszech, z tego co wiem, mlodzi ludzie dlugo studiuja, czesto do 30-stki, studia sa taka przechowalnia bezrobotnych. Jest problem, zeby znalezc dobra prace.
  Milo sie czyta wywiad nie tylko o sprawach codziennych i powierzchownych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo Małgosia!
  Bardzo mi się podoba ten wywiad.
  Kinga z Krakowa

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem zasługę co do jakości wywiadu należy głównie przypisać pytającej. Zadawała ciekawe pytania i widać, że to nietuzinkowa osoba. Choć przyznam, że nigdy osobiście się nie spotkałyśmy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani Małgosiu, ponieważ "swój do swego ciągnie" to pewnie kiedyś się spotkamy :) Jeśli, ktoś chciałby włączyć się do naszej "wirtualnej rozmowy" (tak jak osoba z jednego z powyższych komentarzy, dziękuję)to będzie świetne uzupełnienie, zapraszam do dialogu tutaj lub w naszym magazynie http://www.zadziala.org/?p=1352#comment-1230 Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

  OdpowiedzUsuń