czwartek, 18 lutego 2016

KLASZTORNY ZIELNIK

Wracamy w tym roku z propozycją zielnika. 
Może ktoś z Was chciałby poczuć się artystą w Perugii? 
Zapraszam na warsztaty rysunkowe do Umbrii. 
Będziemy uczyć się od podstaw, 
a skończymy na rysunkowej karcie botanicznej. 
Uwierzcie, każdy umie klasycznie rysować, 
tylko nie każdy o tym wie. 
Postaram się Wam to udowodnić. 
Z Waszej strony potrzebna jest jedynie obecność oraz - głównie! -chęć nauki, reszta spoczywa na barkach Fundacji i moich. 5 komentarzy:

 1. Cz jest jeszcze możliwość zapisania się na te warsztaty? Wysłałam również info do Fundacji ale nie mam żadnej odpowiedzi. Byłabym wdzięczna za słówko w tej sprawie. Alicja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, właśnie, sama nie wiem, co się dzieje. Cztery dni temu pisałam do Fundacji z pytaniem, jakie są losy warsztatów i na razie nie dostałam żadnej odpowiedzi. Gdy tylko się odezwą, dam znać.

   Usuń
 2. Bardzo dziękuję za informację.Będę tu zaglądać...Liczę,że udział w zajęciach będzie jeszcze możliwy.Pozdrawiam:) Alicja

  OdpowiedzUsuń
 3. Tez mam ochotę na udział w warsztatach. Na początku czerwca dzwoniłam do fundacji (był,to mój kolejny kontakt) i otrzymałam informację,że jestem jedyną osobą która się zgłosiła i nie można utworzyć grupy.
  Pozdrawiam Dorota Flihs

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogie Panie, już teraz wiem z całą pewnością, że warsztaty się nie odbędą. Ale myślę nad tym, jak by tu zaradzić potrzebom Pań. Proszę o kontakt mailowy pod adres z prawej kolumny.

   Usuń