piątek, 1 stycznia 2010

NOWY ROK - NOWE POMYSŁY

Już od dłuższego czasu wzrosła aktywność czytelników. Jestem przekonana, ze nasze wspólne relacje wykroczyły poza schemat autor-czytelnik, ale blog ma niewielkie szanse na wzbogacenie o nowe formy. Zresztą chciałabym, by pozostał moim zapiśnikiem dotyczącym życia w Toskanii, ale nie chcę przegapić tak pięknych znajomości powstających w tym miejscu. Spędziłam więc dzisiaj parę godzin nad założeniem forum. 

Ideą jego jest większe dopuszczenie Was, Drodzy Czytelnicy, do głosu. Niektórzy macie własne doświadczenia toskańskie mi niemal niedostępne, np. noclegi. Poza tym każdy człowiek ma swoją opowieść i chociaż częścią z nich można się podzielić z innymi, i wcale nie myślę tylko o toskańskich wojażach. Poprzez maile poznałam już tak wiele fantastycznych postaci, że aż żal się ukrywać. Trzeba snuć dobre nitki po sieci.

Wybaczcie wszelkie niedociągnięcia, myślę, że z czasem opanuję administrowanie forum i znajdę wśród Was chętnych do moderowania tamtą stroną. 

Zapraszam więc na

toskania.forumowisko.net


8 komentarzy:

 1. No proszę, kolejna niespodzianka, świetny pomysł! Jednym słowem prezentów c.d. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, świetnie! Już lecę się zapisac:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę spróbować....ciekawe...
  Nowy rok -nowe pomysły! :))
  Joanna z Gdyni

  OdpowiedzUsuń
 4. No i niestety -moje umiejętności narazie nie wykraczają poza sztukę zalogowania ,czy też zapisania się na forum .. Pewnie to śmieszne ale dalej narazie ani w ząb- chyba więc będę raczej tylko tu obecna aż do chwili ,gdy znajdę kogoś ,kto mnie znowu ciut podszkoli,lub metodą prób i błędów sama się nauczę ...:)))
  Joanna z Gdyni

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow super pomysl!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, nieźle Pani Małgorzato, widzę iż wchodzi Pani w nowy rok mocnym uderzeniem. Forum to naprawdę świetny pomysł. Chętnie się też poudzielam, a w razie czego moge pomóc trochę moderuje inne forum.Pozdrawiam Gosia

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki serdeczne Majano - wydaje mi się że już to forum odrobinę ,,oswoiłam'' -jutro postaram się zaistnieć ...
  Całusy na dobranoc:)
  Joanna z Gdyni

  OdpowiedzUsuń